190220-2023 - MededingingNederland-Schiedam: Boekhoudkundige en auditdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Accountantsdiensten verslagjaren 2023 - 2024 - 2025
Referentienummer: -2.07.352.65/00042
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Tot de accountantsdiensten behoren naast de controle van de jaarrekening, op grond van artikel 197 van de Gemeentewet, ook de Single Information Single Audit (SISA) bijlagen.
Indien van toepassing steunt de accountant van de gemeente maximaal op de accountantsverklaringen van verbonden partijen, met het oog op het voorkomen van dubbel werk.
De opdrachtnemer maakt indien noodzakelijk afspraken met accountants van de verbonden partijen. Een overzicht van de huidige verbonden partijen is opgenomen in de begroting 2023.
De opdracht vangt aan met de controle van verslagjaar 2023. De looptijd van de overeenkomst is drie verslagjaren. Er is een mogelijkheid tot verlenging. Voorgesteld wordt om conform de Controle verordening de mogelijkheid tot verlenging evenals voorgaande jaren tot 2 x 1 jaar te beperken.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Volledige opdracht
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten, 79212500 Controleren van de boekhouding, 79212300 Uitvoeren van wettelijk verplichte controle, 79212200 Uitvoeren van interne controle, 79212100 Uitvoeren van financiële audit
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Nader te bepalen