Deze tender heeft betrekking op de Europese openbare aanbestedingsprocedure inzake Hulpdiensten: pechhulp, berging en stalling van voertuigen, binnen Nederland
Negometrix
De leidraad en bijlagen kunt u downloaden bij 'Vragenlijsten' onder 'Leidraad en bijlagen'. Om de documenten te kunnen downloaden dient u zich eerst in Negometrix (kosteloos) te registreren en aan te melden voor deze aanbesteding. Inschrijven dient digitaal op Negometrix te worden gedaan.
Ondernemers die graag nadere informatie willen over het gebruik van Negometrix, kunnen diverse instructies raadplegen op:
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 50118100 Wegenwacht- en wegsleepdiensten voor auto's, 50118200 Wegenwacht- en wegsleepdiensten voor bedrijfsvoertuigen, 50118400 Wegenwacht- en wegsleepdiensten voor motorvoertuigen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Hulpdiensten bestaande uit pechhulpdiensten, bergingsdiensten en stallingsdiensten zoals nader beschreven in de aanbestedingsstukken