190372-2024 - Mededinging
Nederland – Afvalverzameling en –verwerking – Verwerking Bouw en Sloop afval
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Verwerking Bouw en Sloop afval
Beschrijving: Aanbestedende dienst wil een overeenkomst sluiten met één dienstverlener voor het verweken van bouw en sloopafval (BSA) afkomstig van de milieustraten van de met Cyclus N.V. samenwerkende gemeenten waarbij bij de verwerking recycling wordt beschouwd als de standaard. 1244 ton/ jaar
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Verwerken bouw- en sloopafval
Beschrijving: Verwerken bouw- en sloopafval
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst wordt gesloten voor twee jaar met de mogelijkheid tweemaal met één jaar te verlengen.