190427-2025 - Mededinging
Nederland – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – J011 - Schoonmaakdiensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: J011 - Schoonmaakdiensten
Beschrijving: Betreft schoonmaakdiensten voor de Curio locaties, opgedeeld in drie (3) percelen. Perceel 1: betreft de opdracht Breda Noord / Teteringen / Oosterhout. Perceel 2: betreft de opdracht Breda Midden + locatie Andel. Perceel 3: betreft de opdracht Roosendaal / Bergen op Zoom e.o.. Een uitwerking van welke Curio locaties in welk perceel vallen is opgenomen in de Aanbestedingsstukken. Een opdracht bestaat uit ‘regulier onderhoud’ (opgedeeld in dagelijkse- en periodieke werkzaamheden) op de door Curio opgegeven frequenties, waarbij Opdrachtnemer op basis van zijn kennis, kunde en inschatte normen de werkzaamheden uit moet voeren, teneinde de gewenste kwaliteit te realiseren op basis van AQL’s binnen de VSR KMS. Naast het regulier onderhoud valt binnen de opdracht ook de uitvoering van ‘niet regulier’ onderhoud zoals; glasbewassing, dieptereiniging en het specialistisch vloeronderhoud.
Interne identificatiecode: J011
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Breda Noord / Teteringen / Oosterhout
Beschrijving: Betreft schoonmaakdiensten voor de Curio locaties, Perceel 1: Breda Noord / Teteringen / Oosterhout. Een uitwerking van welke Curio locaties in welk perceel vallen is opgenomen in de Aanbestedingsstukken. Een opdracht bestaat uit ‘regulier onderhoud’ (opgedeeld in dagelijkse- en periodieke werkzaamheden) op de door Curio opgegeven frequenties, waarbij Opdrachtnemer op basis van zijn kennis, kunde en inschatte normen de werkzaamheden uit moet voeren, teneinde de gewenste kwaliteit te realiseren op basis van AQL’s binnen de VSR KMS. Naast het regulier onderhoud valt binnen de opdracht ook de uitvoering van ‘niet regulier’ onderhoud zoals; glasbewassing, dieptereiniging en het specialistisch vloeronderhoud.
Interne identificatiecode: J011-Perceel 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie Aanbestedingsstukken
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Breda Midden & locatie Andel
Beschrijving: Betreft schoonmaakdiensten voor de Curio locaties, Perceel 2: Breda Midden + locatie Andel. Een uitwerking van welke Curio locaties in welk perceel vallen is opgenomen in de Aanbestedingsstukken. Een opdracht bestaat uit ‘regulier onderhoud’ (opgedeeld in dagelijkse- en periodieke werkzaamheden) op de door Curio opgegeven frequenties, waarbij Opdrachtnemer op basis van zijn kennis, kunde en inschatte normen de werkzaamheden uit moet voeren, teneinde de gewenste kwaliteit te realiseren op basis van AQL’s binnen de VSR KMS. Naast het regulier onderhoud valt binnen de opdracht ook de uitvoering van ‘niet regulier’ onderhoud zoals; glasbewassing, dieptereiniging en het specialistisch vloeronderhoud.
Interne identificatiecode: J011-Perceel 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Roosendaal / Bergen op Zoom e.o.
Beschrijving: Betreft schoonmaakdiensten voor de Curio locaties, Perceel 3: Roosendaal / Bergen op Zoom e.o. Een uitwerking van welke Curio locaties in welk perceel vallen is opgenomen in de Aanbestedingsstukken. Een opdracht bestaat uit ‘regulier onderhoud’ (opgedeeld in dagelijkse- en periodieke werkzaamheden) op de door Curio opgegeven frequenties, waarbij Opdrachtnemer op basis van zijn kennis, kunde en inschatte normen de werkzaamheden uit moet voeren, teneinde de gewenste kwaliteit te realiseren op basis van AQL’s binnen de VSR KMS. Naast het regulier onderhoud valt binnen de opdracht ook de uitvoering van ‘niet regulier’ onderhoud zoals; glasbewassing, dieptereiniging en het specialistisch vloeronderhoud.
Interne identificatiecode: J011-Perceel 3
Beschrijving van de opties: Zie Aanbestedingsstukken.