2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaak binnensportaccommodaties gemeente Oisterwijk
Beschrijving: Door middel van deze aanbesteding beoogt de gemeente een duurzame samenwerking aan te gaan met een betrouwbare partij die voldoet aan de specifieke eisen en kwaliteitsnormen voor de schoonmaak van deze faciliteiten. De scope van de opdracht bestaat uit de schoonmaak van onderstaande locaties: • Gymzaal Pannenschuur, Lavendel 5, 5061 WB, Oisterwijk • Gymzaal De Coppele, Prunusstraat 67, 5061 AS, Oisterwijk • Sporthal Stokeind, Stokeind 11 A, 5066XA, Moergestel • Gymzaal de Waterhoef, Cia van Boorthof 4, 5061 LA, Oisterwijk • Gymzaal D’n Boogerd, Burgemeester Verwielstraat 69, 5062 GC, Oisterwijk • Gymzaal de Bunders, Frans Halsstraat 30, 5062 LK, Oisterwijk
Interne identificatiecode: 1013043
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1: Gehele opdracht Schoonmaak Binnensportaccommodaties
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De gemeente behoudt zich het recht voor om deze opdracht gedurende de looptijd van de overeenkomst te wijzigen en de opdracht uit te breiden dan wel te verminderen met de volgende optie: • De uitbreiding van extra ruimte(s) bij de huidige locaties en/of nieuw toe te voegen locatie(s); • De vermindering van ruimte(s) bij de huidige locaties en/of vermindering van huidige locatie(s).