19115-2024 - Mededinging
Nederland – Straatveegmachines – Levering van middelgrote veegmachines
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van middelgrote veegmachines
Beschrijving: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van een middelgrote veegmachines, gekentekend voor langzaam verkeer. De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van drie middelgrote veegmachines, gekentekend voor langzaam verkeer.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34921100 Straatveegmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Levering van een middelgrote veegmachine, gekentekend voor langzaam verkeer Levering van drie middelgrote veegmachine, gekentekend voor langzaam verkeer
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Met optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal twee jaar per keer.