See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Mobiele Informatieborden
Beschrijving: De Gemeente heeft behoefte aan tijdelijke mobiele informatieborden. De informatieborden worden ingezet om Amsterdammers en bezoekers te informeren over veranderingen, tijdelijke maatregelen, ze te wijzen op bestaande regels en gewenst gedrag tijdens evenementen of in recreatiegebieden. De Gemeente heeft reeds 100 mobiele informatieborden gekocht welke, indien deze niet gebruikt worden, in opslag staan bij de huidige leverancier. Naast de mobiele informatieborden die in eigendom zijn van de Gemeente wil de Gemeente op onderstaande wijze gebruik kunnen maken van de inzet van extra mobiele informatieborden: • Tijdelijke inzet: het tijdelijk inzetten van mobiele informatieborden (eigendom opdrachtnemer. • Kopen: het aankopen van mobiele informatieborden. • Opslag: het opslaan van mobiele informatieborden die bij de Gemeente in eigendom zijn. • Plaatsen en verwijderen. • Drukken van uitingen. • Herstel schade
Eerdere aankondiging: 490827-2023
Interne identificatiecode: AFI-2023-0565
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000