2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Utrecht, Aanbesteding Tegeltaxi en Geveltuinenburendag
Beschrijving: De gemeente Utrecht wil één raamovereenkomst afsluiten voor de tegeltaxi en geveltuinenburendag. Gemeente Utrecht stimuleert en faciliteert vergroeningsacties ten behoeve van klimaatadaptatie op particulier terrein en openbaar gebied. In deze samenwerking tussen gemeente en inwoner wordt invulling gegeven aan doelen voor het vasthouden van regenwater in de bodem, het voorkomen van wateroverlast en droogte, het verminderen van hittestress en het vergroten van biodiversiteit. Afleveren en ophalen van materialen en materieel voor 16 keer tegeltaxi's en 4 keer geveltuinenburendagen per jaar
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77300000 Tuinbouwdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Uitvoeren aanleveren en afhalen materialen en materieel ten behoeve van de geveltuinenburendagen en tegeltaxi
Beschrijving: Het aanleveren en afhalen van materialen en materieel ten behoeve van tegeltaxi en geveltuinenburendagen aanleveren en afhalen van materialen en materieel voor 16 keer per jaar tegeltaxi en 4 keer per jaar geveltuinenburendagen
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
Opties:
Beschrijving van de opties: geen