191438-2024 - Resultaat
Nederland – Schoolmeubilair – Tijdelijke huisvesting onderwijs
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Tijdelijke huisvesting onderwijs
Beschrijving: De opdracht betreft het grondwerk inclusief aanleg van fundering, leveren en plaatsen van tijdelijke huisvesting voor het onderbrengen van een voorgezet onderwijs school in Elst. De tijdelijke huisvesting wordt in 3 lagen gerealiseerd op het basketbalveld naast VO-school Lyceum. De huisvesting wordt volledig gebruiksklaar opgeleverd volgens bijgevoegd technisch programma van eisen en meegeleverde plattegronden. 1900000
Interne identificatiecode: 2023-067694
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 70333000 Huisvestingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht betreft het grondwerk inclusief aanleg van fundering, leveren en plaatsen van tijdelijke huisvesting voor het onderbrengen van een voorgezet onderwijs school in Elst. zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162000 Onderwijsuitrusting