19150-2026 - Resultaat
Nederland – Reparatie- en onderhoudsdiensten – OIB.26 | Overeenkomst Integraal Onderhoud Divers Vastgoed (Perceel OIB.26.103 Noord VB)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: OIB.26 | Overeenkomst Integraal Onderhoud Divers Vastgoed (Perceel OIB.26.103 Noord VB)
Beschrijving: Deze overeenkomst omvat het integraal onderhoud aan divers vastgoed. Integraal wil zeggen voor alle disciplines: Bouw, Elektrotechnische en Klimaat technische installaties, Transport en Valbeveiliging. Divers zijn het soort bouwwerken, de aanwezige bouwdelen, het gebruik van het bouwwerk en de diversiteit in uit te voeren werkzaamheden. Deze overeenkomst omvat alle bouwwerken die (eventueel tijdelijk) niet (meer) worden ingezet voor het bereiken van Rijksdoelen. De overeenkomst heeft betrekking op twee directies: Directie Vastgoedbeheer (hierna: VB) en Directie Gebieds- en Vastgoedontwikkeling (hierna: GVO), tezamen genoemd het Rijksvastgoedbedrijf. Het doel van de overeenkomst is het op afroep uitvoeren van diverse werkzaamheden voor bouwwerken van Utiliteitsbouwwerken, Verhuurwoningen, Pachtboerderijen en Plukze-woningen, die deel uit maken van deze overeenkomst. De werkzaamheden van de opdracht bestaan uit: • Het verhelpen van storingen; • Het uitvoeren van inventarisaties en inspecties op basis van de RVBBOEI-methodiek; • Het uitvoeren van Preventief Onderhoud en (wettelijke) verplichtingen ten behoeve van o.a. Bouwkundige, Elektrotechnische- en Klimaattechnische-, Transporttechnische Installaties en Valveiligheidsvoorzieningen van de bouwwerken die deel uit maken van deze overeenkomst; • Het uitvoeren van Bijkomende Werkzaamheden (BKW). Deze werkzaamheden dienen zodanig te worden uitgevoerd dat de veiligheid en gezondheid voor alle personen in de betreffende bouwwerken geborgd worden en het Rijksvastgoedbedrijf aantoonbaar voldoet aan alle wettelijke kaders, zoals inspecties en keuringen van de installaties van de bouwwerken die deel uitmaken van deze overeenkomst. Voor de exacte uitwerking van de scope wordt verwezen naar het Bestek. Voor de verdere uitwerking van de omvang wordt verwezen naar hoofdstuk 2 van de aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: OIB.26
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Deze procedure is een vervolg op de Europese openbare aanbesteding “OIB.26 | Overeenkomst Integraal Onderhoud Divers Vastgoed (4 percelen)’’ met TenderNed-kenmerk 527962. Onderhavige onderhandelingsprocedure wordt toegepast op basis van art. 2.32 AW-2012. De opdracht betreft specifiek perceel 1 van de initiële Europese openbare aanbesteding “OIB.26 | Overeenkomst Integraal Onderhoud Divers Vastgoed (4 percelen)’’. Deze overeenkomst omvat het integraal onderhoud aan divers vastgoed. Integraal wil zeggen voor alle disciplines: Bouw, Elektrotechnische en Klimaat technische installaties, Transport en Valbeveiliging. Divers zijn het soort bouwwerken, de aanwezige bouwdelen, het gebruik van het bouwwerk en de diversiteit in uit te voeren werkzaamheden. Deze overeenkomst omvat alle bouwwerken die (eventueel tijdelijk) niet (meer) worden ingezet voor het bereiken van Rijksdoelen. De overeenkomst heeft betrekking op twee directies: Directie Vastgoedbeheer (hierna: VB) en Directie Gebieds- en Vastgoedontwikkeling (hierna: GVO), tezamen genoemd het Rijksvastgoedbedrijf. Het doel van de overeenkomst is het op afroep uitvoeren van diverse werkzaamheden voor bouwwerken van Utiliteitsbouwwerken, Verhuurwoningen, Pachtboerderijen en Plukze-woningen, die deel uit maken van deze overeenkomst. Voor verdere informatie wordt verwezen naar de aanbestedingsleidraad.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45261920 Onderhoud van daken, 45440000 Schilderwerk en beglazing, 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: OIB.26.103 Noord
Beschrijving: Het perceel betreft zowel woningen als utiliteitsbouwwerken. Regio: Friesland, Groningen, Noord-Holland, Flevoland, Drenthe, Overijssel, Gelderland. Voor verdere informatie wordt verwezen naar hoofdstuk 2 van de aanbestedingsleidraad. Voor de omvang wordt verwezen naar paragraaf 2.1.3 van de aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45261900 Reparatie en onderhoud van daken, 45440000 Schilderwerk en beglazing, 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen