191604-2024 - Mededinging
België – Personeelsopleidingsdiensten – Raamovereenkomst opleiding "Verbindend communiceren"
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst opleiding "Verbindend communiceren"
Beschrijving: VDAB wenst een raamovereenkomst te sluiten met één dienstverlener die VDAB-medewerkers opleidt om verbindend te communiceren. De raamovereenkomst bestaat uit één perceel en omvat 2 delen: Deel 1: basisopleiding verbindend communiceren voor interne medewerkers. Deel 2: verdiepende leeractiviteiten verbindend communiceren voor interne medewerkers.
Interne identificatiecode: 2024/753/INK/GEN/BP
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79632000 Personeelsopleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024/753/INK/GEN/BP - 1
Interne identificatiecode: 1