191675-2025 - Resultaat
België – Wegenwachtdiensten – WVB/INV/2024/6 - Project F.A.S.T. Incidentafhandeling op de autosnelwegen in provincie Vlaams-Brabant, op autosnelwegen R0, R22, A1, A2, A3, A4, A8, A10, A12 en A201. Takelen en afvoeren van voertuigen met Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3,5 ton. 7 Percelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: WVB/INV/2024/6 - Project F.A.S.T. Incidentafhandeling op de autosnelwegen in provincie Vlaams-Brabant, op autosnelwegen R0, R22, A1, A2, A3, A4, A8, A10, A12 en A201. Takelen en afvoeren van voertuigen met Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3,5 ton. 7 Percelen
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen R0, R22, A1, A2, A3, A4, A8, A10, A12 en A201 in de provincie Vlaams-Brabant. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet 2016 beschreven actiegebied.
Interne identificatiecode: WVB/INV/2024/6
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50118000 Wegenwachtdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: WVB/INV/2024/6 - Perceel 1 – Zone Anderlecht Zuid
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen R0, R22, A1, A2, A3, A4, A8, A10, A12 en A201 in de provincie Vlaams-Brabant. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet 2016 beschreven actiegebied. - Perceel 1 – Zone Anderlecht Zuid
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: WVB/INV/2024/6 - Perceel 2 – Zone Anderlecht Noord
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen R0, R22, A1, A2, A3, A4, A8, A10, A12 en A201 in de provincie Vlaams-Brabant. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet 2016 beschreven actiegebied. - Perceel 2 – Zone Anderlecht Noord
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: WVB/INV/2024/6 - Perceel 3 – Zone Reyers West
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen R0, R22, A1, A2, A3, A4, A8, A10, A12 en A201 in de provincie Vlaams-Brabant. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet 2016 beschreven actiegebied. - Perceel 3 – Zone Reyers West
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: WVB/INV/2024/6 - Perceel 4 – Zone Reyers Oost
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen R0, R22, A1, A2, A3, A4, A8, A10, A12 en A201 in de provincie Vlaams-Brabant. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet 2016 beschreven actiegebied. - Perceel 4 – Zone Reyers Oost
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: WVB/INV/2024/6 - Perceel 5 – Zone Oudergem
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen R0, R22, A1, A2, A3, A4, A8, A10, A12 en A201 in de provincie Vlaams-Brabant. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet 2016 beschreven actiegebied. - Perceel 5 – Zone Oudergem
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: WVB/INV/2024/6 - Perceel 6 – Zone Bertem A3
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen R0, R22, A1, A2, A3, A4, A8, A10, A12 en A201 in de provincie Vlaams-Brabant. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet 2016 beschreven actiegebied. - Perceel 6 – Zone Bertem A3
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: WVB/INV/2024/6 - Perceel 7 – Zone Bertem A2
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen R0, R22, A1, A2, A3, A4, A8, A10, A12 en A201 in de provincie Vlaams-Brabant. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) < 3.5t. binnen het in art. 58 Wet 2016 beschreven actiegebied. - Perceel 7 – Zone Bertem A2
Interne identificatiecode: 7