Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inzameling en verwerking bedrijfsafval
Referentienummer: Kenmerk 5432570
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
II.1.4.
Korte beschrijving
De Gemeente Delft zoekt een partner op het gebied van afvalinzameling en afvalverwerking. De Gemeente Delft heeft meerdere locaties en zoekt één partij die op al deze locaties de dienstverlening kan uitvoeren. De dienstverlening omvat o.a. het zorgdragen voor voldoende beschikbare inzamelingsmiddelen, een tijdige en efficiënte lediging en al het aangeboden afval met zo min mogelijk ritten vervoeren naar een be- of verwerkingsstation dat beschikt over alle wettelijke vereisten welke door overheidsinstanties en/of overheidsorganen zijn ingevoerd.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 490 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding