191714-2024 - Mededinging
België – Afval- en vuilniszakken van polytheen – Raamovereenkomst voor de aankoop van kunststofzakken
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van kunststofzakken
Beschrijving: Deze raamovereenkomst omvat het op regelmatige basis leveren van verschillende soorten kunststofzakken gedurende een periode van 4 jaar.
Interne identificatiecode: PPP0OH-595/4112/2024-009-CMAG-IVH
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 19640000 Afval- en vuilniszakken van polytheen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Afvalzakken
Beschrijving: Afvalzakken
Interne identificatiecode: 2024-009-CMAG-IVH 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Plastic zakjes met zippersluiting
Beschrijving: Plastic zakjes met zippersluiting
Interne identificatiecode: 2024-009-CMAG-IVH
Perceel: LOT-0003
Titel: Plastic draagtas (type hemd)/vuilniszakjes
Beschrijving: Plastic draagtas (type hemd)/vuilniszakjes