Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Ontwerp, levering en montage van signing
Referentienummer: HSCDOC-1368817716-3340
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79340000 Reclame- en marketingdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Europese aanbesteding
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79340000 Reclame- en marketingdiensten, 79822500 Maken van grafische ontwerpen, 79415000 Advies inzake productiebeheer, 44423400 Signaleringsborden en aanverwante artikelen, 44174000 Folie, 35261000 Informatieborden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
57 locaties over 10 jaar