191932-2025 - Resultaat
Nederland – Reparatie en onderhoud van schepen – Publicatie Gunning onderhoud Vloot
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Publicatie Gunning onderhoud Vloot
Beschrijving: Let op dit is geen aanbesteding maar een aankodinging van gunning!!!! In 2024 is door Stichting Waternet een Europese aanbesteding T83729 Scheepsonderhoud gepubliceerd. Op deze Europese aanbesteding zijn geen inschrijvingen ontvangen, het Waternet aanbestedingsnummer is 2024.00005278 De publicaties van deze aanbesteding op TED: 246030-2024 793589-2024 De Europese aanbesteding is verdeeld in twee percelen: - Perceel 1 Waternet en Waterschap Amstel Gooi en Vechtstreken - Perceel 2 Gemeente Amsterdam THOR vloot en Programma Varen Wanneer er geen inschrijvingen zijn ontvangen heeft de aanbestedende dienst de mogelijkheid om op basis van gelijkblijvende aanbestedingsdocumentatie 1 op 1 onderhandelingen te voeren. Dit heeft Waternet gedaan en doormiddel van dit dossier communiceren wij de gunning van opdracht op basis van de 1 op 1 onderhandeling per perceel.
Eerdere aankondiging: 246030-2024
Eerdere aankondiging: 793589-2024
Interne identificatiecode: 2024.00005278
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Op aanbestedingsteding T83729 Scheepsonderhoud zijn geen inschrijvingen ontvangen. Dan heeft de aanbestedende dienst de mogelijkheid om 1 op 1 gesprekken te voeren voor het sluiten van een raamovereenkomst op basis van gelijkblijvende aanbestedingsdocumentatie en condities. Dat is gelukt en deze publicatie dient om het sluiten van de raamovereenkomsten op basis van de 1 op 1 gunning op basis van gelijkblijvende aanbestedingsdocumentatie en condities te publiceren.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50241000 Reparatie en onderhoud van schepen
Aanvullende classificatie (cpv): 34500000 Schepen en boten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Gele vloot en Programma Varen
Beschrijving: Het onderhoud van de gele vloot en programma varen zoals vastgelegd in de aanbestedingsleidraad van tender T38729 Scheepsonderhoud
Interne identificatiecode: 2024.00005278 perceel 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Blauwe Vloot (gemotoriseerd en ongemotoriseerd)
Beschrijving: zie aanbestedingsleidraad