II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 09/06/2023Einde: 31/12/2027
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
Optiejaren: vijftien (15) maal één (1) jaar