192214-2024 - Mededinging
Nederland – Onderzoeksdiensten – Ondersteuning Auditteam Voetbal en Veiligheid
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ondersteuning Auditteam Voetbal en Veiligheid
Beschrijving: Het ministerie van Justitie en Veiligheid is verantwoordelijk voor het dossier Voetbal en Veiligheid. Hiervoor is het Auditteam Voetbal en Veiligheid ingesteld om onafhankelijk feitenonderzoek te doen naar incidenten gerelateerd aan voetbal en veiligheid als andere gerelateerde thema-onderzoeken aan voetbal en veiligheid.
Interne identificatiecode: 5028308
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79720000 Onderzoeksdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1