19236-2026 - Resultaat
Nederland – Speeltuinuitrusting – Raamovereenkomst Speeltoestellen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Speeltoestellen
Beschrijving: De ambitie van de gemeente Dongen is om de komende jaren het volgende te realiseren: 1. Een goed netwerk van speelplekken met centrale speelplekken als hoofdvoorziening voor Dongen en buurtplekken per speelbuurt. 2. Een beweegvriendelijke leefomgeving voor actieve en gezonde bewoners 3. Een inclusieve speelruimte 4. Klimaatbestendige groene speelruimte 5. Nieuwbouwwijken met kwalitatieve goede speelruimte maximale omvang € 1.300.000,-
Interne identificatiecode: K011581
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Hout
Beschrijving: De hoofdconstructie van het toestel is van hout. Het toegepaste hout is onder vacuümdruk verduurzaamd, of is niet verduurzaamd (Europees) hardhout. Het hout kan zijn afgewerkt met kleur of is naturel. Onderdelen van het toestel kunnen van andere materialen zijn. Het toegepaste hout is splintervrij en afkomstig uit duurzaam bosbeheer.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De ingangsdatum van de raamovereenkomst is 1 januari 2026. De raamovereenkomst heeft een vaste looptijd van twee jaar. De vaste looptijd van de raamovereenkomst eindigt van rechtswege op 31 december 2027. De raamovereenkomst kan twee keer worden verlengd voor de duur van één jaar. De raamovereenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging, op 31 december 2029, of bij het bereiken van de maximale omvang.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Staal, RVS en aluminium
Beschrijving: De hoofdconstructie van het toestel is van staal, RVS of aluminium. Onderdelen van het toestel kunnen van andere materialen zijn.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Kunststof
Beschrijving: De hoofdconstructie van het toestel is van kunststof (al dan niet versterkt). Onderdelen van het toestel kunnen van andere materialen zijn.
Interne identificatiecode: 3