See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: 93.2026 Toezichthouder Installaties Anna Maria van Schurmangebouw
Beschrijving: Geachte heer, mevrouw, Voor onze afdeling Campus & Facilities (C&F) zijn we op zoek naar een toezichthouder Installaties voor de nieuwbouw en renovatie van het Anna Maria van Schurmangebouw / Onderwijscentrum binnenstad. Per aanbieder mag er één kandidaat worden aangedragen. Bij het eventueel indienen van uw inschrijving in Mercell verzoeken wij u om de toelichting mee te nemen bij uw reactie op de gestelde eisen/wensen. Indien u nog vragen heeft over deze uitvraag wordt u van harte uitgenodigd om deze te stellen via Mercell.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000