192723-2025 - Resultaat
België – Instrumenten voor mammografie – Mammografie toestel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Mammografie toestel
Beschrijving: Mammografie toestel
Interne identificatiecode: PPP0WC-345/5229/P8034
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33111650 Instrumenten voor mammografie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: P8034_1