Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op het hierboven vermelde adres
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Bouwteam - MFA Zwammerdam
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Nieuwbouw van de multifunctionele accommodatie (MFA) Zwammerdam in bouwteamverband, incl. bouw- en woonrijp maken van het openbaar gebied.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 45211350 Bouwen van multifunctionele gebouwen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding