193137-2023 - MededingingNederland-Zoetermeer: Computernetwerkdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Local Internet Breakouts
Referentienummer: 100633
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72700000 Computernetwerkdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De RDW heeft een aantal locaties door geheel Nederland in gebruik. De RDW onderkent een tweetal verschillende locatietypes, namelijk:
- Een hoofdlocatie ("locatietype A"): de RDW kent drie hoofdlocaties, te weten in Zoetermeer, Veendam en Groningen;
- Een andere locatie ("locatietype B"): de RDW onderkent een aantal keuringsstations, één testcentrum en één regiokantoor.
Deze verschillende locaties dienen verbonden te worden met de RDW infrastructuur zodat systemen vanuit de RDW-datacenters beschikbaar gesteld kunnen worden op deze locaties. Daarnaast worden andere type verkeersstromen onderkend zoals toegang tot clouddiensten, directe toegang tot Internet, etc.
Binnen deze aanbesteding is RDW op zoek naar een broker of provider voor het leveren van verbindingen naar de verschillende locaties van RDW in Nederland. Over deze fysieke verbindingen wenst de RDW verschillende diensten te kunnen afnemen.
De RDW gaat de huidig onderkende behoefte zelf invullen met het concept SD-WAN.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
72400000 Internetdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
- Een hoofdlocatie ("locatietype A"): de RDW kent drie hoofdlocaties, te weten in Zoetermeer, Veendam en Groningen;
- Een andere locatie ("locatietype B"): de RDW onderkent een aantal keuringsstations, één testcentrum en één regiokantoor.