Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 42418930 Zijladers
Aanvullende classificatie (cpv): 50100000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor voertuigen en aanverwante uitrusting
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land