193250-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Diverse zakelijke diensten
Aankondiging van een gegunde opdracht – speciale sectoren
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Landelijk - Subsidie Adviesdiensten
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79990000 Diverse zakelijke diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
ProRail heeft behoefte aan dienstverlening voor het zelfstandig opstellen van subsidieaanvragen, in overeenstemming met de vereisten van de subsidieregelingen (werkpakketten, partners, taken/rollen,
resultaten, planning, etc.), inclusief Cost benefit Analysis (CBA) wanneer voorgeschreven. Het doel van deze aanbesteding is om met één partij per perceel een exclusieve raamovereenkomst te sluiten betreffende adviesdiensten subsidiezaken om invulling te geven aan deze behoefte.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1 - Europese subsidies
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De omvang is sterk afhankelijk van het aantal
subsidietrajecten waar ProRail voor wenst te opteren. ProRail verwacht gedurende de looptijd van de
Overeenkomst jaarlijks een besteding van circa € 360.000 (Perceel 1 – Europese subsidies) af te nemen.
Perceel 2 - Nationale subsidies
Perceel nr.: 2
subsidietrajecten waar ProRail voor wenst te opteren. ProRail verwacht gedurende de looptijd van de Overeenkomst jaarlijks een besteding van circa € 40.000 (Perceel 2 – Nationale subsidies) af te nemen.