193251-2023 - ResultaatNederland-Emmen: Drukkerij- en afleveringsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Publicatie informatiepagina's InEmmen
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79823000 Drukkerij- en afleveringsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Doel van de aanbesteding: de Opdracht
Deze aanbesteding heeft als doel het sluiten van een raamovereenkomst met één leverancier ten behoeve van de wekelijkse publicatie en verspreiding van de gemeenteberichten als onderdeel van een huis-aan-huisblad.
Negometrix
Deze aanbesteding zal volledig digitaal via Negometrix geschieden. Voor instructies over het digitaal aanbieden in Negometrix wordt verwezen naar de volgende instructies: Instructie Registreren op NegometrixInstructie Digitaal Aanbieden
Procedure
De aanbesteding vindt plaats volgens de  Europese openbare procedure conform hoofdstuk 2.26 van de Aanbestedingswet. Deze procedure houdt in dat iedere geïnteresseerde, die voldoet aan de gestelde eisen, een inschrijving mag indienen en mag meedingen naar gunning van de opdracht.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding