193252-2025 - Mededinging
België – Kantoormeubilair – Raamovereenkomst voor de levering en plaatsing van vergadertafels en vergaderstoelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering en plaatsing van vergadertafels en vergaderstoelen
Beschrijving: Voorwerp van deze leveringen: Raamovereenkomst voor de levering en plaatsing van vergadertafels en vergaderstoelen. De raamovereenkomst omvat de levering, het plaatsen en monteren van de in het bestek beschreven en in de meetstaat gemeten kantoormeubelen en het afvoeren van het verpakkingsmateriaal. Het is de aanbieder toegelaten om zijn eigen systeem aan te bieden. Dit dient dan wel te beantwoorden aan de minimumeisen De aanbieder mag producten aanbieden die gelijkwaardig zijn aan de beschreven specificaties. De gelijkwaardigheid wordt beoordeeld op basis van functionele prestaties, kwaliteit, duurzaamheid en esthetiek. De leverancier is verantwoordelijk voor het leveren van documentatie die deze gelijkwaardigheid aantoont. De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om producten af te wijzen indien zij niet voldoen aan de vastgestelde eisen. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Levering en plaatsing van vergadertafels” De raamovereenkomst omvat enerzijds de levering en plaatsing van vergadertafels voor de inrichting van het nieuwe Earth-gebouw eind 2025 en anderzijds bestellingen op afroep van dezelfde vergadertafels elders bij VITO gedurende de ganse looptijd van de raamovereenkomst. Perceel 2 “Levering en plaatsing van vergaderstoelen” De raamovereenkomst omvat enerzijds de levering en plaatsing van vergaderstoelen voor de inrichting van het nieuwe Earth-gebouw eind 2025 en anderzijds bestellingen op afroep van dezelfde vergaderstoelen elders bij VITO gedurende de ganse looptijd van de raamovereenkomst.
Interne identificatiecode: PPP04G-1155/5177/RO VG-MEUB
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Levering en plaatsing van vergadertafels
Beschrijving: Levering en plaatsing van vergadertafels
Interne identificatiecode: VG-TAFEL_1
Aanvullende classificatie (cpv): 39121200 Tafels
Perceel: LOT-0002
Titel: Levering en plaatsing van vergaderstoelen
Beschrijving: Levering en plaatsing van vergaderstoelen
Interne identificatiecode: VG-STOEL_2
Aanvullende classificatie (cpv): 39113000 Diverse zitmeubelen en stoelen