2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van haakarmwagens en aanhangwagens.
Beschrijving: Levering van haakarmwagens en aanhangwagens.
Interne identificatiecode: VUBES2400003
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144000 Motorvoertuigen voor speciale doeleinden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VUBES2400003 - 1
Beschrijving: leveren van haakarmwagens en aanhangwagens.
Interne identificatiecode: 1