Het doel van de renovatie is het oplossen van de technische gebreken en het verbeteren van het binnenklimaat met name op het gebied van ventilatie (frisse scholen klasse B) en het toekomstbestendig maken van het gebouw zodat ingespeeld kan worden op gewijzigde visies op het gebied van onderwijs en kinderdagopvang.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Volgt