193779-2026 - Mededinging
Nederland – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – Schoonmaakdienstverlening, glasbewassing en overige diensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakdienstverlening, glasbewassing en overige diensten
Beschrijving: Voor de locaties: - de Trierstraat 31-35/ Toulousesraat 1040 Brussel zoekt BZ een aanbieder van diensten met betrekking tot Schoonmaakdienstverlening, glasbewassing en overige diensten. Voor de locaties: - Horizonlaan 22, 1150 Sint-Pieters-Woluwe - Laurierlaan 30, 1150 Sint-Pieters-Woluwe - Franklin Rooseveltlaan 77, 1050 Elsene - Acacialaan 30, 2020 Antwerpen - Of tijdelijke locaties na offerte. zoekt BZ een aanbieder voor alleen de glasbewassing. De opdracht betreft de schoonmaakdienstverlening en overige diensten met betrekking tot één kantoorgebouw van circa 9.000 m2 Bruto Vloer Oppervlakte en totale glasoppervlakte van circa 6.000 m2 van één kantoorgebouw en vier residenties. De omvang van de Opdracht voor de totale looptijd van 8 jaar bedraagt ongeveer € 2.000.000, - exclusief btw.
Interne identificatiecode: 201865003.001.137
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 33771000 Papieren producten voor sanitair gebruik, 44411000 Sanitair, 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten, 90918000 Reinigen van vuilnisbakken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1