2. Procedure
Procedure
Titel: Medische gebruiks- en verbruiksartikelen
Beschrijving: Medische gebruiks- en verbruiksartikelen voor de GGD Rotterdam-Rijnmond.
Interne identificatiecode: 214578 1-L-00658-23 Medische gebruiks- en verbruiksartikelen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbaar Europees
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Medische gebruiks- en verbruiksartikelen die niet in het standaard assortiment zijn opgenomen