Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Manipulatoren specifiek
Referentienummer: 2022 - 333
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 42400000 Hijs-, hef- en transportwerktuigen en delen daarvan
II.1.4.
Korte beschrijving
Specifiek gespecificeerde manipulatoren conform specifieke behoefte.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
10 manipulatoren