Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Kerstdecoratie
Referentienummer: IUC22-714
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 39298910 Kerstboom
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van de opdracht is het onder de raamovereenkomst jaarlijks kunnen plaatsen van opdrachten voor de huur van kerstdecoraties. Opdrachtnemer biedt op basis van tijdelijke huur kerstdecoraties aan middels een Product Diensten Catalogus (PDC), waarbij tevens is inbegrepen de daartoe ondersteunende dienstverlening (waaronder de plaatsing, verwijdering en andere ondersteunende diensten zoals transport en opslag).
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 400 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
De omvang van de opdracht is gebaseerd op 79 panden die binnen de scope van de opdracht vallen. De reële omvang van de opdracht is gebaseerd op de maximale duur van de raamovereenkomst (inclusief verlengingsopties) en geraamd op: € 400.000 exclusief btw. De verwachting is dat er jaarlijks in totaal ongeveer € 100.000 exclusief btw zal worden uitgegeven aan de gehele dienstverlening.
De maximale waarde van de raamovereenkomst is berekend op basis van de maximale duur van de raamovereenkomst inclusief de opties tot verlenging en bedraagt € 425.000 exclusief btw.
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 48
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
De raamovereenkomst heeft een initiële contractperiode van twee (2) jaren, inclusief de mogelijkheid voor opdrachtgever om de raamovereenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden twee (2) maal voor de duur van één (1) jaar te verlengen.