194343-2024 - Resultaat
Nederland – Onderhoud van terreinen – Onkruidbeheersing op verharding gemeente Heusden 2021-2023
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onkruidbeheersing op verharding gemeente Heusden 2021-2023
Beschrijving: De opdracht betreft het onkruidbeheer op elementverhardingen in de gemeente Heusden Gemeente Heusden
Interne identificatiecode: OOVHEU1042020
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: De opdracht betreft het onkruidbeheer op elementverhardingen in de gemeente Heusden
Beschrijving: De opdracht betreft het onkruidbeheer op elementverhardingen in de gemeente Heusden
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Geen