2. Procedure
Procedure
Titel: Collectiebeheersysteem Archeologie
Beschrijving: Procedure Aanbesteding middels de Europees openbare procedure conform de (gewijzigde) aanbestedingswet 2012. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdracht Scope van de opdracht (Archeologie) Leveren van een ICT-oplossing die voldoet aan de gestelde functionele en technische eisen, zoals deze in de vragenlijsten en bijbehorende bijlagen zijn vastgelegd; Dienstverlening rondom de levering: * Projectleiding over de implementatie; * Implementatie van de oplossing; * Inrichting van een productie- en een testomgeving; * Verzorgen van training aan gebruikers en beheerders van opdrachtgever; * Migratie van gegevens zodat huidige gegevens toegankelijk zijn vanuit de te leveren ICT-oplossing; * Zorgdragen voor beschikbaarheid van medewerkers vanuit opdrachtnemer zodat planningen kunnen worden gehaald; * Opstellen van een exitplan dat voorziet in een soepele overgang na beëindiging van de overeenkomst; * Inrichting van onderhoud en beheer conform de afgesproken SLA. Zie voor de algemene informatie collectiebeheersysteem Archeologie de toegevoegde bijlage. De opgestelde projectstartarchitectuur (PSA Beheersysteem archeologie) is ook als bijlage toegevoegd. Percelen Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Doel Het doel van deze aanbesteding is om voor de levering van deze diensten een overeenkomst te sluiten met één leverancier met een initiële looptijd van vier (4) jaar. Opdrachtgever heeft daarna eenzijdig het recht om deze overeenkomst onder dezelfde voorwaarden en condities drie (3) maal met telkens twee (2) jaar te verlengen. De besluitvorming ten aanzien van deze verlenging(en) geschiedt op basis van evaluatie van de geleverde prestaties. De gemeente is voornemens om in augustus 2026 de gunning af te ronden en in het 4e kwartaal 2026 de implementatie op te gaan starten. Marktconsultatie De Gemeente Breda heeft voorafgaand aan deze aanbesteding een marktconsultatie uitgevoerd. De samenvatting van de marktconsultatie is opgenomen als bijlage. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000