194571-2026 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor het inspecteren en adviseren over mogelijk acuut onveilige situaties t.b.v. het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor het inspecteren en adviseren over mogelijk acuut onveilige situaties t.b.v. het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG)
Beschrijving: Het doel van deze openbare Europese aanbesteding is het contracteren van één marktpartij die kan voorzien in de uitvoering van inspecties ten behoeve van de vaststelling van een AOS volgens eisen en wensen van IMG. Deze inspecties worden uitgevoerd door een bouwkundig inspecteur van de Opdrachtnemer in samenwerking met een bouwkundig constructeur van de Opdrachtnemer en overigens volgens de in deze paragraaf beschreven stappen. De onder de Raamovereenkomst (inclusief optiejaren) af te nemen totale maximale waarde is: € 2.000.000,-
Interne identificatiecode: 202505048
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71530000 Bouwadviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging van de raamovereenkomst