194649-2023 - ResultaatBelgië-Brussel: Schoolboeken
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor de levering van leermateriaal in bulk van door uitgeverijen uitgewerkte leermethodes voor het basisonderwijs en het buitengewoon basisonderwijs.
Referentienummer: VZW DOKO-2022_KDS_003-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
22111000 Schoolboeken
II.1.4.
Korte beschrijving
Raamovereenkomst voor de levering in bulk van leer- en leesboeken, werkboeken, en een aan door uitgeverijen uitgewerkte methode gekoppeld leermateriaal voor het basisonderwijs en het buitengewoon basisonderwijs
Deze opdracht omvat meer bepaald de volgende opdrachten in hoofde van de opdrachtnemer:
- De opdracht betreft een raamovereenkomst voor de levering in bulk van leerboeken, leesboeken, werkboeken, wandplaten, handpoppen, agenda's, handleidingen, correctiesleutels leerkracht en het (aan een door uitgeverijen uitgewerkte methode gekoppeld) leermateriaal (inclusief digitaal platform/leermateriaal) voor het basisonderwijs en het buitengewoon basisonderwijs.
- Er mogen in geen geval artikelen aangeboden worden van volgende artikelgroepen: Knutsel- en educatief materiaal, school en kantoormateriaal en kantoormeubilair. Hiervoor zijn reeds andere raamovereenkomsten afgesloten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
leermethodes uitgeverij Plantyn
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
leermethodes uitgeverij Die Keure
Perceel nr.: 2
leermethodes uitgeverij Van In
Perceel nr.: 3
leermethodes uitgeverij Zwijsen
Perceel nr.: 4
leermethodes uitgeverij Pelckmans
Perceel nr.: 5
leermethodes uitgeverij Averbode
Perceel nr.: 6