2. Procedure
Procedure
Titel: WOO Publicatietool
Beschrijving: Opdrachtgever zoekt een publicatietool voor de WOO Nader te bepalen
Interne identificatiecode: 240138REG
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad voor meer informatie
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er zijn 2 verlengingsopties