195235-2023 - MededingingBelgië-Gent: Wegmarkeringen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Leveren van geprefabriceerde (voorgevormde) thermoplastische wegmarkeringen
Referentienummer: TDW/2023/006
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34922100 Wegmarkeringen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding