195627-2026 - Resultaat
Nederland – Onderhoud van straatverlichting – Onderhoud en beheer openbare verlichting ten behoeve van Gemeente, Rijssen-Holten, Hellendoorn, Wierden, Twenterand, Noaberkracht & Hof van Twente
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud en beheer openbare verlichting ten behoeve van Gemeente, Rijssen-Holten, Hellendoorn, Wierden, Twenterand, Noaberkracht & Hof van Twente
Beschrijving: De gemeenten Rijssen-Holten, Hellendoorn, Wierden, Twenterand, Noaberkracht en Hof van Twente zoeken een opdrachtnemer voor het onderhoud en de storingsafhandeling van de openbare verlichting.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232100 Onderhoud van straatverlichting
Aanvullende classificatie (cpv): 34993000 Straatverlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Gemeente Rijssen - Holten
Beschrijving: Een opdrachtnemer voor het beheer en onderhoud van openbare verlichting.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Gemeente Wierden
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Gemeente Twenterand
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - Noaberkracht
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5 - Gemeente Hellendoorn
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6 - Hof van Twente
Perceel: LOT-0007