Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85312110 Kinderdagverblijven
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Turnhout (BE213)
Land: België
Geraamde duur
Begindatum: 01/09/2026