195889-2025 - Mededinging
Nederland – Reiniging van gebouwen – Schoonmaak Pontis Onderwijsgroep
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaak Pontis Onderwijsgroep
Beschrijving: Schoonmaakonderhoud van 9 onderwijslocaties. Schoonmaakonderhoud van 9 onderwijslocaties met een totaal vloeroppervlak van circa 50.000 m2.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Schoonmaakonderhoud 8 schoollocaties met een oppervlakte van circa 52.000 m2.
Interne identificatiecode: 1