2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding Identity en Accessmanagement
Beschrijving: Aanschaf, implementatie en dienstverlening op afstand van een Identity Acces Management systeem (SaaS-applicatie) ten behoeve van Stichting BOOR. Zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: BOOR/2024/080
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: I-AM
Beschrijving: Zie beschrijvend document 320000
Interne identificatiecode: 1