196038-2023 - MededingingNederland-Zoetermeer: Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Diensten op het gebied van Grafische Vormgeving en Ontwerp
Referentienummer: T35041
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
II.1.4.
Korte beschrijving
Met betrekking tot de Europese aanbesteding “grafische vormgeving en ontwerp” is 1 perceel vastgesteld. De gevraagde dienstverlening binnen deze aanbesteding omvat diensten op gebied van grafische vormgeving en ontwerp van online en offline communicatiemiddelen. Deze beoogde diensten worden ingezet ten behoeve van de interne-, corporate- en (marketing)communicatiedoelstellingen van stichting Kennisnet en haar samenwerkende partners in diverse programma's.
Inhuur van externe communicatieadviseurs verloopt via een reeds bestaande mantelovereenkomst en valt dus buiten de scope van deze aanbesteding.
De opdrachtwaarde mede afhankelijk van de goedkeuring van toekomstige subsidieaanvragen en aanvullende financiering. Naar verwachting kunnen de uitgaven voor diensten op gebied van grafische vormgeving en ontwerp 50% hoger uitvallen dan in de huidige werkzaamheden wordt voorzien. De Opdrachtwaarde wordt daarom onder voorbehoud geschat op € 800.000 (tot maximaal € 1.200.000) over 4 jaar.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 1 200 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79550000 Typen, tekstverwerking en desktop publishing
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Doel van de aanbesteding
De aanbesteding dient te leiden tot het selecteren van een aantal contractpartijen voor de in deze aanbesteding te leveren diensten voor Kennisnet: Deze opdacht wordt aan maximaal 3 contractpartijen gegund; tot de gunningsfase zullen maximaal 5 partijen worden toegelaten.
Kennisnet hecht veel waarde aan de relatie met de te selecteren dienstverleners en is derhalve op zoek naar een flexibele en kwalitatief hoogwaardige, dienstverlenende organisatie.
De volgende doelstellingen worden beoogd met onderhavige aanbesteding:
1. het (verder) verhogen van de kwaliteit van de communicatieactiviteiten en de hieruit voortvloeiende communicatiemiddelen;
2. het efficiënt inkopen van ondersteuning op het gebied van grafische ontwerp en vormgeving;
3. het ontzorgen van Kennisnetmedewerkers bij de realisatie van de communicatiemiddelen van Kennisnet corporate en voor de door Kennisnet gevoerde programma’s Digitaal Veilig Funderend Onderwijs, Impuls Open Leermateriaal en eventueel Digitale geletterdheid.
Bij diensten en leveringen op het gebied van Grafisch ontwerp en Vormgeving dient men te denken aan:
- Het realiseren van middelen voor online gebruik. Zoals: afbeeldingen, illustraties, iconen, infographics, denkplaten, posters, stappenplannen, digitale collages, (na)bewerking foto's, powerpoint-presentatie templates, publicaties in pdf-vorm, presentatieachtergronden, flyers, programmaschema's, tabellen. Voor alle online producten geldt dat het moet voldoen aan de toegankelijkheidseisen zoals opgesteld in de meest recente WCAG-richtlijnen.
- Het realiseren van middelen voor offline gebruik. Zoals: opmaak van publicaties, posters, denkplaten, afbeeldingen, flyers, rollbanners, promotiemateriaal, programmaflyers/boekjes.
- Bijkomende opdrachten omvatten voor bijvoorbeeld content en redactie, online reclame uitingen of interaction design van websites en webdiensten.
- Projectleiding bij het ontwikkelen en realiseren van meerdere (communicatie)middelen tegelijk.
- Het bewaken van de huisstijl.
- Advies over grafisch ontwerp en vormgeving: in gesprek met het team vanuit Kennisnet meedenken en adviseren over opdrachten die nog geen concrete vorm hebben.
- Snel schakelen en uitvoeren van opdrachten in een korte tijdsperiode