196110-2026 - Resultaat
Nederland – Haarverzorgingsmiddelen en artikelen – Haarwerken en Kappersbenodigdheden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Haarwerken en Kappersbenodigdheden
Beschrijving: De opdracht betreft de levering van onderwijsmaterialen voor de kappersopleidingen MBO College ROC Zuid in Amsterdam. Indien gewenst kunnen overige colleges van het ROCvA-F ook gebruik maken van de overeenkomst. Dit is echter niet verplicht. Het gaat om zowel oefenmateriaal als verbruiksmaterialen die noodzakelijk zijn voor het goed kunnen uitvoeren van praktijklessen binnen de opleiding tot kapper of kapster. De opleidingen maken intensief gebruik van oefenmateriaal, zoals oefenhoofden met echt haar in diverse varianten. Daarnaast zijn verbruiksmaterialen en gebruiksartikelen zoals borstels, krul- en stijltangen essentieel in het onderwijsproces. De leverancier levert al deze producten. Het betreft de haarwerken en kappersbenodigdheden voor MBO College Zuid. geraamde waarde is € 110.000 exclusief btw per jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33711600 Haarverzorgingsmiddelen en artikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht betreft de levering van onderwijsmaterialen voor de kappersopleidingen MBO College ROC Zuid in Amsterdam. Indien gewenst kunnen overige colleges van het ROCvA-F ook gebruik maken van de overeenkomst. Dit is echter niet verplicht. Het gaat om zowel oefenmateriaal als verbruiksmaterialen die noodzakelijk zijn voor het goed kunnen uitvoeren van praktijklessen binnen de opleiding tot kapper of kapster. De opleidingen maken intensief gebruik van oefenmateriaal, zoals oefenhoofden met echt haar in diverse varianten. Daarnaast zijn verbruiksmaterialen en gebruiksartikelen zoals borstels, krul- en stijltangen essentieel in het onderwijsproces. De leverancier levert al deze producten. Geraamde waarde € 110.000 per jaar excl. btw
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Buiten het standaard assortiment heeft opdrachtgever het recht om het gehele assortiment van opdrachtnemer af te nemen.