196304-2024 - Resultaat
Nederland – Glasvezelverbindingen – WAN – infrastructuur Albeda
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: WAN – infrastructuur Albeda
Beschrijving: De doelstelling is het contracteren van een langlopende overeenkomst voor de levering van Managed Dark fiber verbindingen. Deze verbindingen zorgen ervoor dat de locaties digitaal verbonden zijn onderling en met het Internet. Deze verbindingen zijn nodig voor het mogelijk maken van digitale activiteiten zoals digitale onderwijsapplicaties, bedrijfsvoering applicaties en het bereiken van het internet. Voor het kunnen gebruiken van vrijwel alle soft- en hardware zijn deze verbindingen nodig. het betreft ongeveer 20 locaties die moeten worden verbonden m.b.v. MDF verbindingen.
Interne identificatiecode: 2023-HdM-01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32561000 Glasvezelverbindingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: verbindingen
Beschrijving: De opdracht betreft 1 perceel waarin alle MDF verbindingen zijn opgenomen. Het betreft 19 locaties die mbv MDF verbindingen worden verbonden. de basis overeenkomst betreft 5 jaar met de optie voor 5 maal te verlengen met 1 jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: het betreft een overeenkomst voor 7 jaar met de optie deze 5 maal met 1 jaar te verlengen.