196368-2024 - Mededinging
Nederland – Softwareprogrammering en -advies – Gemeente Vijfheerenlanden - Applicatie belasting en gegevensbeheer
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Vijfheerenlanden - Applicatie belasting en gegevensbeheer
Beschrijving: Gemeente Vijfheerenlanden besteed haar WOZ/BAG/Belastingenapplicatie aan, omdat wij zien dat de technologische ontwikkelingen in onze samenleving snel veranderen en het huidige contract afloopt. Innovatieve diensten zoals Artificial Intelligentie (AI), Machine Learning (ML) en grafisch en geogeoriënteerd werken maken onderdeel uit van deze ontwikkelingen. Als gemeente willen wij aansluiten bij deze nieuwe werkelijkheid omdat deze technologieën onze medewerkers ondersteunen om efficiënt te werken en een kwalitatief goed product te leveren aan de inwoners en bedrijven van onze gemeente. Hierbij zijn een aantal zaken voor ons van belang, namelijk het meer(voudig) gebruik van data, vergaande digitalisering, uniformering van gegevens, vermindering van subjectiviteit van taxaties en taxatieproces, openheid van het waarderen richting belanghebbenden en dienstverlening. -
Interne identificatiecode: IBMN-2023-VIJ-AH-007
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
Aanvullende classificatie (cpv): 48810000 Informatiesystemen, 48900000 Diverse software en computersystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1