2. Procedure
Procedure
Titel: Europees openbare aanbesteding Accountantsdiensten
Beschrijving: Het betreft hier de inkoop van diensten, te weten accountantsdiensten. Deze diensten vallen in het door de Europese Commissie opgestelde classificatiesysteem voor werken, leveringen en diensten voor overheidsopdrachten, onder CPV code 79200000-6 (boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten). De primaire functie van het accountantskantoor is het als onafhankelijk deskundige uitvoeren van de accountantscontrole en het geven van een oordeel op grond van dit onderzoek als bedoeld in artikel 213 Gemeentewet en de gemeentelijke verordeningen. Daarnaast heeft de opdracht betrekking op de werkzaamheden voortvloeiend uit de natuurlijke adviesfunctie van de accountant gerelateerd aan de certificerende functie en gericht op de ondersteuning van de bestuurlijke/ambtelijke organisatie. Gemeente Katwijk wenst één opdrachtnemer te contracteren. Na de aanbestedingsprocedure zal de gemeente Katwijk de opdracht verstrekken door middel van een tweezijdig te ondertekenen overeenkomst voor meerdere jaren. De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van 4 jaar, en gaat uiterlijk in op 01-07-2024.
Interne identificatiecode: 3147531
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Accoutantsdiensten
Beschrijving: Het betreft hier de inkoop van diensten, te weten accountantsdiensten. Deze diensten vallen in het door de Europese Commissie opgestelde classificatiesysteem voor werken, leveringen en diensten voor overheidsopdrachten, onder CPV code 79200000-6 (boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten). De primaire functie van het accountantskantoor is het als onafhankelijk deskundige uitvoeren van de accountantscontrole en het geven van een oordeel op grond van dit onderzoek als bedoeld in artikel 213 Gemeentewet en de gemeentelijke verordeningen. Daarnaast heeft de opdracht betrekking op de werkzaamheden voortvloeiend uit de natuurlijke adviesfunctie van de accountant gerelateerd aan de certificerende functie en gericht op de ondersteuning van de bestuurlijke/ambtelijke organisatie. Aanvullend kunnen afzonderlijke specifieke opdrachten onderdeel van de opdracht uitmaken zoals bijvoorbeeld de controle van subsidieverantwoordingen en/of overige onderzoeken. Gemeente Katwijk wenst één opdrachtnemer te contracteren. Na de aanbestedingsprocedure zal de gemeente Katwijk de opdracht verstrekken door middel van een tweezijdig te ondertekenen overeenkomst voor meerdere jaren. De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van 4 jaar, en gaat uiterlijk in op 01-07-2024. De gemeente Katwijk heeft de mogelijkheid om de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden 2 maal voor de duur van één (1) jaar te verlengen. Als van verlenging gebruik gemaakt gaat worden zal opdrachtgever dit zes (6) maanden van te voren aangeven.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van 4 jaar, en gaat uiterlijk in op 01-07-2024. De gemeente Katwijk heeft de mogelijkheid om de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden 2 maal voor de duur van één (1) jaar te verlengen. Als van verlenging gebruik gemaakt gaat worden zal opdrachtgever dit zes (6) maanden van te voren aangeven.