Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Gemeente Leidschendam-Voorburg is de plaats van uitvoering.
Waarde