196784-2024 - Resultaat
Nederland – Touchscreenmonitors – NU Zonova - Touchscreens
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Zonova - Touchscreens
Beschrijving: Het betreft hier een opdracht voor de levering van 39 Touchscreeens ten behoeve van Zonova. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Touchscreens.
Eerdere aankondiging: 518653-2021
Interne identificatiecode: T69488
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
5. Perceel
Perceel: LOT-0000